top of page

Hakkında

Uzmanlık Alanları

Detoks

Kilo Yönetimi

Stres Yönetimi

Alkali - Çiğ – Vegan Beslenme

Sağlıklı Beslenme Planı ve Tarifler

Mirey Yuhay 

İstanbul’da doğdu, ekonomi eğitimi ve reklamcılık geçmişinden sonra  2000 yılından itibaren kişisel gelişim ve  quantum enerji çalışmaları ile ilgili çeşitli eğitimler aldı ve araştırmalarda bulundu; NLP, bioenerji, co-active coaching, transformal nefes, quantum iyileşme vb. Daha sonra bu kişisel gelişim yolculuğunda 2006 yılında The LifeCo ile tanıştı.

 

Amerika’da Hippocrates Health Institute’de çiğ beslenme üzerine kurulu Life Change programına katılarak sağlıklı yaşam eğitimini aldı.   The LifeCo’nun önerdiği yaşam reçetesi ile 50 kg verip Bodrum’a yerleşerek Bodrum The LifeCo’nun Bütünsel Sağlıklı Yaşam ve Arınma Danışmanı olarak 12 senedir görev  yapmaktadır.  Ağırlıklı olarak Lübnan, Romanya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden yaklaşık 25,000 kişiye birebir ilgilenerek detoks yaptırmıştır.  Ayrıca Amerika Colorado'da Institute for the Psychology of Eating'den Yeme Psikolojisi Danışmanlığı sertifikasyonu vardır.

 
En önemli özelliği kişiyi wellbeing anlamında daha iyi hissetmesi için gerekli  çözümlerle (terapi, terapist, uygulama)  dünya çapında buluşturabilecek olmasıdır. Bu anlamda iyi bir birleştiricidir. 


Ve yıllar boyunca Türk sanat, spor ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismi The LifeCo Bodrum tesislerinde defalarca ağırlamıştır.  Bunlardan bazıları;  Ali Karacan, Ayşe Arman, Güneri Cıvaoğlu, Zuhal Olcay, Gupse Özay, Gülse Birsel, Nebahat Çehre, Erdal Özyağcılar, Emre Karayel, Uğur Yücel, Cem Yılmaz, Canan Ergüder, Akasya Asıltürkmen, İpek Karapınar, Eser Yenenler&İbrahim Büyükak (3 adamdan) Özge Ulusoy, Hacı Sabancı, Ömer Koç, Ayşegül Dinçkök, İnci Aksoy, Semiramis Pekkan, Nevşah Fidan vb.

bottom of page